IP: 93.123.18.18:25565

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Кандидатура от PvPGamer за ранк CH !

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
PvPGamer

PostSubject: Кандидатура от PvPGamer за ранк CH !   Tue Aug 09, 2016 7:28 pm

1.Вашият IGN (ник) в играта ? PvPGamer
2.Вашето реално име ? Михаил
3.Вашият град ? София
4.Вашите години ? 13
5.Защо искате да сте Чат Хелпър ? За да помагам на играчите с каквото мога освен това да мутвам несправедливите след временце ако стана Helper и с хакери и хора който летят на евентите и тем подобни !
6.С какво може да помогнете повече от другите ? С строене мутване плъгини банване гледане за скрити хакове освен това може и да ви дам някой работи ако играете някоя от другите игри които играя аз или в сървъри Smile !

7.Опишете се (200 думи минимум) ? Здравейте аз се казвам Мишо ! Обичам да играя в faction сървър-и да се развивам ,но най-голямата ми страст е pvp-то !
Кандидатствам за ChatHelper тъй като до сега не видях един добър такъв освен това видях че търсите ! Искам да кажа че съм бил админ и хелпът и чат хелпър и модератор в много други сървъри обаче в момента несъм никъде затова реших да кандидатствам при вас тъй като вашият сървър ми хареса ужасно много виждам че сте хвърлили много труд по него ! и да мисля че горе доло е това и искам да кажа ,че моето развитие в този сървър ще надхвърли всички граници !
Освен това дойдох заради Exploding_Gold но останах заради самият сървър !
Skype-а ми е : live:pvpgameraaaa !
Да думите са 119 но невиждам какво повече да кажа изчерпах се ако искате ме питайте на лично в скайпа въпроси и ще ви отговоря освен това съм направил и ревю на сървър моля гледайте и ударете по 1 харесване !

lol! lol! lol! lol! lol! lol! flower flower afro afro Basketball cheers bounce
Back to top Go down
View user profile
vasko__16

PostSubject: Re: Кандидатура от PvPGamer за ранк CH !   Tue Aug 09, 2016 8:32 pm

Аз гласувам ЗА !! Изглежда имаш опит в тези неща , и е добре че и ревю си направил !!
Back to top Go down
View user profile
Exploding_Gold
Admin

PostSubject: Re: Кандидатура от PvPGamer за ранк CH !   Tue Aug 09, 2016 9:02 pm

ЗА Причина: Познавам те поне от година и си ми помагал с плъгини, ако те одобрят късмет и за по-високи ранкове Smile
Back to top Go down
View user profile
Exploding_Gold
Admin

PostSubject: Re: Кандидатура от PvPGamer за ранк CH !   Tue Aug 09, 2016 10:25 pm

Boudi3371: За
farao farao farao
Back to top Go down
View user profile
Exploding_Gold
Admin

PostSubject: ОДОБРЕН!!!   Tue Aug 09, 2016 10:31 pm

ОДОБРЕН ! jocolor
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Кандидатура от PvPGamer за ранк CH !   

Back to top Go down

Кандидатура от PvPGamer за ранк CH !
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1