IP: 93.123.18.18:25565

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Оплакване от Exploding_Gold

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
vasko__16

PostSubject: Оплакване от Exploding_Gold   Fri Aug 12, 2016 7:32 pm

Oт vasko__16

Нямам снимки за доказателство , но пък имам думи ....
Та така .... Както си бях Мод и си реших да отида да оцелявам .... Взех си всички китове без Start +  няколко стака обсидиан и 2 ключа за factiona от ендър честа и така имах 4-5 стака, и два ключа , и така както си намерих място , и Exploding_Gold се телепортира до мен и ми каза, че нямам право да оцелявам , след което ми изтри всичко.... Скарах се със него защо не мога да оцелявам и след малко той ме направи хелпър и ми каза , че вече мога да си оцелявам .....

Тоест , ми е изтрил нещата защото съм нямал право да оцелявам , а след няколко минути , вече мога да си оцелявам , но нямам неща .......

Искам си или ранка Мод , или всичките ми неща обратно , поне да има смисъл да ми ги е изтрил , или да мога да си оцелявам нормално , без триене на предметите.

A пък и мисля че Exploding_Gold не е най-добрият Co-Owner или Admin !
И той се дъни от време на време !  Very Happy

Надявам се нещо да се направи по въпроса !!
Благодаря за отделеното време , много поздрави и приятна игра !!
Back to top Go down
View user profile
vasko__16

PostSubject: Re: Оплакване от Exploding_Gold   Sat Aug 13, 2016 1:58 pm

Дап ... Не съм помагал ..... Я дай да видим кой почна /warp staff ??? Или кой помогна на Boudi за shop-a ?? И кой постоянно питаше , дали може да помага ??? АЗ ... АА да , и кой  пооправи малко drop-party-то на Боуди , и стана малко по-хубаво ( не се обиждай боуди ) .. И кой помогна на Boudi за един warp , който не стана нищо ( този дето не ти харесваха много стените ) ???

Ако искаш ме махни от всякакъв ранк , защото другите също ще се обидят, но - Боуди напълни на PvPGamer цял чест със full  брадви .... Боуди чийтваше обсидиан , пясък и вода , за базата си..
PvPGamer правеше базата си с WorldEdit.... Пред тези издънки 10 кофи с вода и около 20 стъкло са нищо. За това , дето Боуди беше напълнил цял чест със фулл брадви - аз обвиних ПвПГеймър , а ти самият , мойто момченци , ми каза , че е бил Боуди ..... ????? Значи , знаеш , че той чийтва за нещо подобно , и не правиш нищо , а за 10 кофи с вода и 20 стъкло , понижаваш ранка. ААА и освен това , НИКОЙ НЕ МИ Е КАЗВАЛ ЧЕ НЯМАМ ПРАВО ДА ОЦЕЛЯВАМ , А ПЪК PvPGamer МИ ДАВАШЕ МНОГО ДОБЪР ПРИМЕР ??  Направо страхотен Co-owner си имате.. Знае , че другите чийтват , но нищо не им прави , защото са му приятели !! ДА ТИ БЪДАТ ПРИЯТЕЛИ , НО ЩОМ СИ ЗАЕЛ ТАКЪВ ПОСТ , ТРЯБВА ДА СИ ЧЕСТЕН И ДА НЕ ИМ ДАВАШ СПЕЦИАЛНИ ПРИВИЛЕГИИ !!!!
Back to top Go down
View user profile
vasko__16

PostSubject: Re: Оплакване от Exploding_Gold   Sat Aug 13, 2016 2:01 pm

А ПЪК И ДА ...... АКО НЯКОЙ ПУСНЕ ОПЛАКВАНЕ СРЕЩУ МЕН , И АЗ МОГА ДА СИ ГО ОТХВЪРЛЯ , БЕЗ НЯКОЙ ДРУГ ДА Е ГЛАСУВАЛ , А ????
Back to top Go down
View user profile
PvPGamer

PostSubject: Re: Оплакване от Exploding_Gold   Sat Aug 13, 2016 4:07 pm

Против!
Причина: Никакви доказателства , Тук се пускат оплаквания от Модератор , Чат Хелпер , Хелпер !
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Оплакване от Exploding_Gold   

Back to top Go down

Оплакване от Exploding_Gold
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1