IP: 93.123.18.18:25565

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

кандидатура за chat helper

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
ocho

PostSubject: кандидатура за chat helper   Sat Aug 13, 2016 5:29 pm

1.Вашият ник?

2.Вашето име? Христо

3.Вашият град? Казанлък

4.На колко години сте? 16(навършени)

5.Защо искате да сте чат-помощник? за да има ред в чата, да прекратявам конфликти и да не допускам реклами

6.Със какво може да помогнете повече от другите? знам всичките команди на хелп ранковете, умея да хващам хакери, да правя евенти включително и giveall, от части и строя хубаво, разбирам от плъгини ( не до голяма степен )

7.Опишете се с повече от 100 думи? на скоро бях админ в друг сървър,но ми омръзна да играя в ресиденс сървъри и реших да пробвам нещо различно, вече повечето предпочитат factions сървърите и реших да опитам и аз. едно от най любимите ми занимания е да строя места заедно със съотборници и точно това е моета цел в този сървър, искам да си намеря отбор с който да се развием. Искам да покажа и на другите колко е важна отборната работа и че не се печели когато губиш времето си в чата за разправии меко казано. Бил съм op-admin admin helper i chat helper, имам опит със ранковете, сървърът ви ми допадна и е точно това което търсех, надявам се да ви бъда полезен за нататък.

8.Вашият скайп/имейл за връска? hristo.dimitrov53
Back to top Go down
View user profile
__VoIcE__
Admin

PostSubject: Re: кандидатура за chat helper   Sat Aug 13, 2016 5:50 pm

Честито Одобрен си
Back to top Go down
View user profile http://tunepvp.bulgarianforum.net

кандидатура за chat helper
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Round 6 - Laguna Seca - Pre Race Chat
» Spongebob SqwarePants Fan club Winter Walk Party (with Contest)
» Grand Fantasia Chat
» Random Chat #105
» chit chit chat chat