IP: 93.123.18.18:25565

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Кандидатура за Chat Helper на vasko__16

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
vasko__16

PostSubject: Кандидатура за Chat Helper на vasko__16   Mon Aug 08, 2016 3:32 pm

1.Моето име в играта е vasko__16
2.Истинските ми имена са Васил Николаев Христов
3.София
4.Аз съм на 13 години
5.Искам да съм Чат Хелпър , защото виждам , че това ще стане един страхотен сървър и бих искал да помогна и във изграждането на сървъра , и на хората , за да се забавляват на макс
6.Мога да помогна на другите с моя опит във играта !
7.Та както заговорих за опита в играта ... играя Minecraft 3 години , но доста често съм помагал на други хора и ми харесва . Спомням си как се запознах със __VoIcE__ ... Запознанството ни беше точно , когато му помогнах . В един сървър той беше нов и му дадох безплатна къща. След това ме одобриха за Helper , но
Owner-a каза , че съм си променил годините във кандидатурата и не станах Helper . След това във други сървъри станах 2 пъти Builder и веднъж Aдмин.
Преди не строях толкова добре , но се понаучих и затова станах Builder 2 пъти.
Ако __VoIcE__ си спомни , може да ви каже , как там където се запознахме бях построил голям жилищен квартал, със къщи във водата , и ги продавах или за много ниска цена , или ги давах безплатно , което показва , че се радвам да помогна на други хора, дори и без награда . Не работя със много плъгини , но поне със Mute и Ban работя малко , но със World Edit работя доста добре .
Имам и идеи за сървъра , като парите във сървъра , да се заменят за истински , които да се пазят във форума , и да могат да се използват за закупуване на ранк (примерно Gladiator , Knight , Viking ) и подобни . 100 К във сървъра = 50 стотинки във форума (това е моето предложение ). Не знам как "да опиша себе си ", затова ако искате да разберете нещо конкретно ме попитайте по скайп :
vaskohristov16 nickname във скайп - LOL

Надявам се да ме одобрите !
Много поздрави ! Благодаря за отделеното време и приятна игра !

Back to top Go down
View user profile
Exploding_Gold
Admin

PostSubject: Re: Кандидатура за Chat Helper на vasko__16   Mon Aug 08, 2016 10:54 pm

Много обичам запознанства ама не и да ги чета :Д От мен имаш ЗА, за кандидатурата и НЕ, за това, че си бил в много сървъри ранк смисъл напуснал ли си или са те махнали ??

ПАС!
Back to top Go down
View user profile
vasko__16

PostSubject: Re: Кандидатура за Chat Helper на vasko__16   Mon Aug 08, 2016 10:56 pm

Махнах се от сървърите .
Back to top Go down
View user profile
Exploding_Gold
Admin

PostSubject: Re: Кандидатура за Chat Helper на vasko__16   Tue Aug 09, 2016 10:36 am

Ок :–) Аз съм ЗА !
Back to top Go down
View user profile
__VoIcE__
Admin

PostSubject: Re: Кандидатура за Chat Helper на vasko__16   Tue Aug 09, 2016 3:31 pm

Кандиатурата ви е Приета .
Back to top Go down
View user profile http://tunepvp.bulgarianforum.net
Sponsored content

PostSubject: Re: Кандидатура за Chat Helper на vasko__16   

Back to top Go down

Кандидатура за Chat Helper на vasko__16
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Round 6 - Laguna Seca - Pre Race Chat
» Spongebob SqwarePants Fan club Winter Walk Party (with Contest)
» Grand Fantasia Chat
» Random Chat #105
» chit chit chat chat